تبلیغات

Welcome To Page

نوای وبلاگی سنگرسافت
سنگرسافت بخشی را به نام نوای وبلاگی قرار داده است و یکی از فعالیت های این وبلاگ، ارائه کد های پخش نوای صوتی طبق مناسبت ها برای همه وبلاگنویسان عزیز است.
همه وبلاگنویسان می توانند با قرار دادن کد نواهای وبلاگی ما در وبلاگشان، به محض ورود بازدیدکنندگان، موزیکی را بصورت آنلاین پخش نمایند. ما هم تلاش خود را کرده تا در مناسبت ها بروز بوده و سریعا کد نواهای مناسبتی خود را ارائه دهیم.
برای استفاده از نواها می توانید کد ارائه شده نوای ما را کپی کرده و در بخش کد جاوا اسکریپت و یا در هر محل دلبخواه دیگر قرار دهید.
برای هر نوا دو کد ارائه می شود. اولی: (پخش نوا بصورت خودکار) یعنی بازدیدکننده به محض ورود به وبلاگ یا سایت شما، نوای ما را گوش خواهد نمود و نوای ما بصورت خودکار پخش خواهد شد. اما دومی: (پخش نوا بصورت دستی) یعنی بازدیدکننده بعد از ورود به وبلاگ شما، در صورت تمایل می تواند نوای وبلاگتان را پلی کند و در آن صورت نوا را گوش خواهد نمود.
پیشنهاد و نکته سنگر سافت: انتخاب پخش خودکار و دستی به عهده خودتان و بستگی به سلیقه خودتان دارد. اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید از پخش دستی استفاده نمایید، بهتر است آن را در قسمت جاوا اسکریپت قرار ندهید، به این دلیل که اکثر قالب ها، بخش امکانات یا همان جاوا اسکریپتشان پایین ترین جای قالب است و بازدیدکننده ممکن است متوجه قرار دادن نوا در وبلاگتان نشود. پس اگر با کد های قالب آشنایی دارید، می توانید باکسی را در اول وبلاگتان برای نواهای بروزتان قرار دهید. اما اگر از پخش خودکار استفاده می کنید، مکان مهم نیست و نوای ما (پخش خودکار) در هر جایی که قرار داده بشود بصورت خودکار پخش خواهد شد.
شما می توانید نواهای ما را بصورت آنلاین گوش و یا دانلود نمایید. ما در هر پستی که نوایی را ارائه نمودیم، در گزینه های پایین هر پست نوا، گزینه (پخش آنلاین و دانلود نوا) را قرار داده ایم که شما می توانید برای شنیدن نواها بصورت آنلاین و یا دانلود فایل صوتی نواها، بر روی گزینه ذکر شده کلیک نمایید.
نحوه دانلود فایل اصلی این نوا: زمانی که به صفحه پخش موزیک هدایت شدید، می توانید با زدن کلید راست موس، موزیک را دانلود نمایید. دقت کنید که باید بر روی خود پلیر کلیک کنید تا بتوانید آن را ذخیره نمایید.
قابل توجه همه استفاده کنندگان نواهای وبلاگی سنگرسافت: پلیری که سنگر سافت طراحی نموده ریسپانسیو یا همان واکنش گراست. یعنی اندازه پلیر مطابق با اندازه باکس شما جمع شده و با هر اندازه ای خودش را تطبیق می دهد و لازم به ذکر است این پلیر قابل تغییر است. افرادی که با کد نویسی و زبان HTML و CSS آشنایی دارند می توانند تغییراتی را در این پلیر ایجاد نمایند. اما خواهشمندیم از پاک کردن متن زیر پلیر خودداری نمایید. زیرا افراد زیادی با دیدن متن زیر پلیر به وبلاگ ما مراجعه کرده و می توانند از تمامی نواهای وبلاگی ما استفاده کنند و به همین دلیل مانع استفاده دیگران از نواهای ما نشوید. با تشکر از همه افسران جنگ نرم و خادمان سایبری.
در ضمن اول و آخر کد علامت <-----******نوای وبلاگی سنگرسافت******-----> قرار داده شده است تا شما برای قرار دادن و پاک کردن کد و تعویض نوا کارتان آسان شود و در صورت مشاهده علامت ابتدایی و انتهایی کد های ما در بین کد های دیگر جاوا اسکریپت، به آسانی می توانید کد نوا را تعویض و بروز نمایید و یا آن را حذف کنید. پس کد های ما را همراه با این علامت ها کپی کنید و در جای دلبخواه قرار دهید.
a
نوای وبلاگی سنگرسافت