تبلیغات
سنگرسافت - نوای وبلاگی سنگرسافت

برنامه ریزی استراتژیک جهت مقابله با عملیات روانی دشمن

درباره سایت
 • اکنون فرهنگ اسلام ناب که انقلاب اسلامی براساس آن بنیان نهاده شده است، دقیقاً هدف تهاجم دشمنان اسلام قراردارد و برای مقابله اصولی و برنامه ریزی شده با این تهاجم دشمن، لازم است مدیریت متمرکز و هدایت کننده ای در امور فرهنگی به وجود آید و همه می دانند هدف از عملیات روانی دشمن، تضعیف روحیه ملت ایران و نشانه ای از استیصال دولتمردان آمریکایی است و به یقین باید دانست که امروز امواج تبلیغاتی پیچیده و درهم تنیده ی عالم، علیه اسلام متمرکز شده است وگستره تهاجم فرهنگیِ جبهه استکبار، همه کشورهای دنیا است اما در این تهاجم مهمترین هدف نظام جمهوری اسلامی است و شکی نیست که شیعه باید مدرن ترین شیوه های تبلیغ را برای رساندن پیام حق خود به دیگران مورد استفاده قرار دهد.
  این جملات پیشین برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است. بدیهی است هر انسانی با هر دینی و با هر اعتقادی متوجه خواهد شد که کار فرهنگی در ایران اسلامی مسأله ای است که نمی توان لحظه ای از آن غفلت کرد و فقط کافیست از دید "انسانیت" به آن نگاه کرد تا شاهد و متوجه حمله بی رحمانه رسانه های غربی و وقت گذاری شبانه روزی دشمن در فضای مجازی شویم نه صرفا از دید دین اسلام!
  حال چگونه باید مقابل این جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که به راه افتاده است بایستیم و با آن مقابله نماییم؟ می توانیم به گفته رهبر عزیزمان جامه عمل پوشانده و نتیجه آن را هم به خوبی مشاهده نماییم. بله، مؤثرترین سلاح بین‌‌المللی علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است.
  به همین جهت وب سایت سنگرسافت مورخ 1395/1/20 ایجاد شده و فعالیت خود را آغاز نموده است.
  سنگرسافت نام تارنما یا وب سایتی است که در عرصه جنگ نرم به فعالیت می پردازد.سایتی که مقابله با دشمن در فضای مجازی را امری بسیار جدی و مهم می داند، چرا که رهبر عزیزمان، اهمیت فضای مجازی را به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی می داند.
  در واقع سنگرسافت هدفش صرفا فعالیت در عرصه جنگ نرم نیست، بلکه سعی دارد با موضوعات فرهنگی و اعتقادی، سیاسی و اجتماعی، بدعت گرایی، خدمت رسانی به خادمان سایبری و... به فعالیت بپردازد.
  امید است تیم اداره کننده این وب بتواند در حد و اندازه توان خود راه شهدا را ادامه داده و ان شاالله حضور موثری در عرصه جنگ نرم داشته باشد.
  در پایان، سنگرسافت از شما بازدیدکنندگان عزیز می خواهد با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتان البته "محترمانه" این وب سایت را در این امر مهم یاری نمایید.

امکانات سایت
نوای وبلاگی سنگرسافت


ما بخشی را به نام نوای وبلاگی قرار داده ایم و یکی از فعالیت هایمان، ارائه کد های نوای صوتی آنلاین طبق مناسبت ها برای همه وبلاگنویسان عزیز است.
با قرار دادن کد نواهای وبلاگی ما در وبلاگتان، به محض ورود بازدیدکنندگان به وب شما، موزیک یا نوا بصورت آنلاین پخش خواهد شد.
برای استفاده از نواها می توانید کد ارائه شده نوای دلبخواهتان را کپی کرده و در بخش کد جاوا اسکریپت و یا در هر محل دلبخواه دیگر قرار دهید.

برای هر نوا دو کد ارائه می شود.

اولی: (پخش نوا بصورت خودکار) یعنی بازدیدکننده هنگامی که وارد وب شما می شود، نوای ما بصورت اتوماتیک پخش شده و برای شنیده شدن نوا لازم به زدن گزینه ای نیست.

اما دومی: (پخش نوا بصورت دستی) یعنی بازدیدکننده بعد از ورود به وب شما، در صورت تمایل به گوش دادن نوا، می بایست موزیک را پلی کند و در آن صورت نوا پخش خواهد شد.

پیشنهاد و نکته ما:
انتخاب پخش خودکار و دستی به عهده خودتان و بستگی به سلیقه شما دارد. اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید از پخش دستی استفاده نمایید، بهتر است آن را در قسمت جاوا اسکریپت قرار ندهید، به این دلیل که اکثر قالب ها، بخش امکانات یا همان جاوا اسکریپتشان پایین ترین جای قالب است و بازدیدکننده ممکن است متوجه قرار دادن نوا در وبلاگتان نشود. پس اگر با کد های قالب آشنایی دارید، می توانید باکسی را در اول وبلاگتان برای نواهای بروزتان قرار دهید. اما اگر از پخش خودکار استفاده می کنید، مکان مهم نیست و نوای ما (پخش خودکار) در هر جایی که قرار داده شود بصورت خودکار پخش خواهد شد.

شما می توانید نواهای ما را بصورت آنلاین گوش و یا دانلود نمایید. ما در هر پستی که نوایی را ارائه نمودیم، در قسمت پایین آن، گزینه (پخش آنلاین و دانلود نوا) را قرار داده ایم که شما می توانید برای شنیدن نواها بصورت آنلاین و یا دانلود فایل صوتی نواها، بر روی گزینه ذکر شده کلیک نمایید.

نحوه دانلود فایل اصلی این نوا:
زمانی که به صفحه پخش موزیک هدایت شدید، می توانید با زدن کلید راست موس، موزیک را دانلود نمایید. دقت کنید که باید بر روی خود پلیر کلیک کنید تا بتوانید آن را ذخیره نمایید.

قابل توجه همه استفاده کنندگان نواهای وبلاگی ما:
پلیری که سنگر سافت طراحی نموده ریسپانسیو یا همان واکنش گراست. یعنی اندازه پلیر مطابق با اندازه باکس شما جمع شده و با هر اندازه ای خودش را تطبیق می دهد.
خواهشمندیم از پاک کردن متن زیر پلیر خودداری نمایید. زیرا افراد زیادی با دیدن متن زیر پلیر به سایت ما مراجعه کرده و می توانند از تمامی نواهای وبلاگی ما استفاده کنند و به همین دلیل مانع استفاده دیگران از نواهای ما نشوید. با تشکر از همه افسران جنگ نرم و خادمان سایبری.

این را هم اضافه می کنیم که اول و آخر کد های ما، علامت <-----******نوای وبلاگی سنگرسافت******-----> قرار داده شده است تا شما برای قرار دادن و پاک کردن کد و تعویض نوا کارتان آسان شود (اینطور کد های ما با کد های دیگر شما قاطی نخواهد شد) و در صورت مشاهده علامت ابتدایی و انتهایی کد ها در بین کد های دیگر جاوا اسکریپت، به آسانی می توانید کد نوا را تعویض و بروز نمایید و یا آن را حذف کنید. پس کد های ما را همراه با این علامت ها کپی کنید و در جای دلبخواه قرار دهید.

در صورت مشاهده هر گونه اشکال در عملکرد پلیر ها و یا پخش نواها، حتماً گزارش آن را از طریق راه های ارتباطی به ما بدهید.

برای گزارش دادن اینجا را کلیک نمایید.
سنگرسافت

برنامه ریزی استراتژیک جهت مقابله با عملیات روانی دشمن