تبلیغات
برای مشاهده مهلت شرکت در مسابقه اینجا را لمس و یا کلیک کنید
به دلیل استقبال بسیجیان عزیز از مسابقه، تا سه شنبه 26 دی ماه تمدید گردید
............................................................
آدرس همین صفحه اینترنتی مسابقه را (کپی) از طریق راه های ممکن (تلگرام، پیامک و...) به آشنایان و دوستان خود معرفی کنید تا آن ها هم بتوانند در این مسابقه شرکت نمایند
............................................................
تمامی بسیجیان شاهین شهری (چه برادران و چه خواهران) می توانند در این مسابقه شرکت نمایند
مسابقه دهه فجر
پخش آنلاین موزیک
ابتدا پیام رسان سروش را از لینک زیر دانلود و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و یک حساب در این پیام رسان ایجاد نمایید. "نحوه ایجاد حساب مانند پیام رسان تلگرام است"
در صورتی که پیام رسان سروش را نصب و حسابی در این پیام رسان ایجاد نموده اید، یا اگر از قبل حساب داشته اید، بر روی لینک زیر کلیک و سپس آیکن پیام رسان سروش را انتخاب نمایید. ممکن است، برخی گوشی ها و مرورگرها، به این شیوه عمل نکنند و پیامی امنیتی را نمایش دهند، با خیال آسوده مراحل را ادامه دهید.
این مسابقه مختص به بسیجیان حوزه امام حسین علیه السلام شاهین شهر نمی باشد و تمامی بسیجیان چه برادران و چه خواهران می توانند در این مسابقه شرکت نمایند

در کانال مسابقه، نحوه شرکت کردن، به طور کامل توضیح داده شده است

سؤال، پیشنهاد، گزارش نقص فنی و مشکلات بوجود آمده برای ورود به کانال مسابقه و... را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید. ما سریعاً پاسخ شما را خواهیم داد. جهت لود شدن کامل صفحه پشتیبانی صبور باشید و در صورت ظاهر نشدن فرم، بعد از چند دقیقه مجدداً وارد صفحه شوید.
تنظیم و طراحی: قرارگاه فضای مجازی (شباب) حوزه امام حسین علیه السلام شاهین شهر (گلدیس)