تبلیغات
سنگرسافت - تماس با سنگرسافت

برنامه ریزی استراتژیک جهت مقابله با عملیات روانی دشمن

درباره سایت
 • اکنون فرهنگ اسلام ناب که انقلاب اسلامی براساس آن بنیان نهاده شده است، دقیقاً هدف تهاجم دشمنان اسلام قراردارد و برای مقابله اصولی و برنامه ریزی شده با این تهاجم دشمن، لازم است مدیریت متمرکز و هدایت کننده ای در امور فرهنگی به وجود آید و همه می دانند هدف از عملیات روانی دشمن، تضعیف روحیه ملت ایران و نشانه ای از استیصال دولتمردان آمریکایی است و به یقین باید دانست که امروز امواج تبلیغاتی پیچیده و درهم تنیده ی عالم، علیه اسلام متمرکز شده است وگستره تهاجم فرهنگیِ جبهه استکبار، همه کشورهای دنیا است اما در این تهاجم مهمترین هدف نظام جمهوری اسلامی است و شکی نیست که شیعه باید مدرن ترین شیوه های تبلیغ را برای رساندن پیام حق خود به دیگران مورد استفاده قرار دهد.
  این جملات پیشین برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است. بدیهی است هر انسانی با هر دینی و با هر اعتقادی متوجه خواهد شد که کار فرهنگی در ایران اسلامی مسأله ای است که نمی توان لحظه ای از آن غفلت کرد و فقط کافیست از دید "انسانیت" به آن نگاه کرد تا شاهد و متوجه حمله بی رحمانه رسانه های غربی و وقت گذاری شبانه روزی دشمن در فضای مجازی شویم نه صرفا از دید دین اسلام!
  حال چگونه باید مقابل این جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که به راه افتاده است بایستیم و با آن مقابله نماییم؟ می توانیم به گفته رهبر عزیزمان جامه عمل پوشانده و نتیجه آن را هم به خوبی مشاهده نماییم. بله، مؤثرترین سلاح بین‌‌المللی علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است.
  به همین جهت وب سایت سنگرسافت مورخ 1395/1/20 ایجاد شده و فعالیت خود را آغاز نموده است.
  سنگرسافت نام تارنما یا وب سایتی است که در عرصه جنگ نرم به فعالیت می پردازد.سایتی که مقابله با دشمن در فضای مجازی را امری بسیار جدی و مهم می داند، چرا که رهبر عزیزمان، اهمیت فضای مجازی را به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی می داند.
  در واقع سنگرسافت هدفش صرفا فعالیت در عرصه جنگ نرم نیست، بلکه سعی دارد با موضوعات فرهنگی و اعتقادی، سیاسی و اجتماعی، بدعت گرایی، خدمت رسانی به خادمان سایبری و... به فعالیت بپردازد.
  امید است تیم اداره کننده این وب بتواند در حد و اندازه توان خود راه شهدا را ادامه داده و ان شاالله حضور موثری در عرصه جنگ نرم داشته باشد.
  در پایان، سنگرسافت از شما بازدیدکنندگان عزیز می خواهد با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتان البته "محترمانه" این وب سایت را در این امر مهم یاری نمایید.

امکانات سایت
تماس با سنگرسافت

ما برای راحتی شما همراهان خوب و همیشگی سنگرسافت و به جهت تسهیل در برقراری ارتباط، چند راه ارتباطی را برای شما خوبان در نظر گرفته ایم و حتماً منتظر انتقادات و پیشنهادات سازندتون هستیم و گفتنیست که ارتباط شما با ما موجب دلگرمی ماست.
شما می توانید با هر کدام از راه های در نظر گرفته شده که راحت تر هستید با ما در ارتباط باشید.

1- ارتباط از طریق ایمیل به ایمیل:
لطفاً با دقت و درستی، نشانی    sangarsoft@rayana.ir      را در قسمت گیرنده وارد و با انتخاب موضوع و درج پیام(به صورت خلاصه)، ایمیلتان را برای ما ارسال کنید.

2- ارتباط آنلاین از طریق آیدی تلگرام: (راهی آسان و نسبتاً سریع)
چنانچه در پیام رسان تلگرام حسابی دارید می توانید با لمس کردن یا کلیک بر روی لینک زیر، با ما در ارتباط بوده و پیامتان را برای ما ارسال کنید.
لطفاً اینجا را لمس یا کلیک کنید

3- ارتباط از طریق فرم مخصوص سایت (برای عموم و به ویژه کاربران میهن بلاگی)
می توانید با لمس کردن یا کلیک بر روی لینک زیر، با پر کردن مشخصات خود در فرم مربوطه پیام خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید.
اگر نیاز است به شما پاسخی دهیم، یک نشانی ایمیل یا شماره تماس خود را وارد نمایید.
لطفاً اینجا را لمس یا کلیک کنید


مشاهده هر گونه نقص فنی،مشکل عدم نمایش تصاویر و... را به ما گزارش دهید تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم. با تشکر.
سنگرسافت

برنامه ریزی استراتژیک جهت مقابله با عملیات روانی دشمن